Natascha McElhone

Natasha Abigail Taylor

7,6
7 393 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natascha McElhone

Tylko, że Natascha jest jej "ładniejszą" wersją, ale talentem niestety nie doruwnuje Meryl. Co nie znaczy, że uważam Natasche za kiepską aktorkę.

gabi_2

Popieram. Mi też przypomina z wyglądu Meryl Streep. Jednak tylko i wyłącznie z wyglądu. Bo pod względem talentu nie może się równać z Meryl.

Kung_Fu_Master

W talent nie wnikam. Jak patrzę na tą śliczną buzię, za każdym razem mi kapcie spadają...

gabi_2

tak, też to zauważyłam, jest bardzo do niej podobna:)

gabi_2

Też zauważyłam to podobieństwo! Ma piękny uśmiech. Dużo w niej dziewczęcości.

gabi_2

Tak...podobne kosci policzkowe, waskie usta, duze oczy, sa fotogeniczne...Rowniez zauwazylam to uderzajace podobienstwo, choc zupelnie dziela je dwa rozne swiaty.. W mojej ocenie jedna i druga swietnie prezentuje sie na ekranie, choc jest to tylko moja powieszchowna opinia.

gabi_2

Ha! Kiedy oglądałem jakiś film to patrze i myślę "o! ale fajnie Meryl wyglądała za młodu".
Mogłyby zagrać Matkę i Córkę (chyba że zagrały?)

gabi_2

a mi przypomina nie tylko Meryl Streep, ale też naszą polską Kasię Maciąg ;p . tak na Truman Show mi się skojarzyła ;p

Amelle

mnie się też od razu skojarzyła z Meryl Streep; fajna z niej babka, ma coś w sobie; co do talentu, to jeszcze mi trudno powiedzieć,

Amelle

Jaja sobie robisz ? Maciąg wygląda z tym zezem jak lekko niepełnosprawna. Nie ma tej klasy, nie ma monumentalnej urody która cechuje Nataschę.

gabi_2

podobny kościec :D
zdecydowanie tak.
pozdrawiam

gabi_2

Jest i to bardzo. Dla mnie to po prostu młodsza wersja Meryl Streep. Nie wiem natomiast jeszcze czy równie podobna (czytaj równie dobra) jest jej gra aktorska bo widziałem ją tylko w "Roninie" i w "Truman Show". Jestem w trakcie oglądania "Californication" więc po tym na pewno wyrobię sobie jakąś opinię o jej talencie aktorskim.

gabi_2

Wczoraj gdy zerknąłem w TV na "Firma - CIA" byłem pewien, że to ta aktorka co grała sekretarkę Hitlera w
"Upadku" (Alexandra Maria Lara) . Też są podobne.

symbiosis

tez jest troche podobna do Patrycji Markowskiej

Neytiri_2

Z Meryl kojarzy mi się jeszcze Jennifer Ehle. Tu jest jej fotka http://www.fanpix.net/picture-gallery/837/1504837-jennifer-ehle-picture.htm Ma szerszą twarz, ale błysk w oku podobny. Grała między innymi w miniserialu "Duma i uprzedzenie" i w filmie "Rajska Droga" u boku Glenn Close.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones